PŘEDSEVZETÍ PRO ROK 2019? ANO NEBO NE!


ŠŤASTNÝ ROK 2019!
Přeji Vám rok plný zdraví, nových příležitostí, úžasných zážitků a pozitivních změn!

UČIT A ŽÍT V ROCE 2019

UČIT & ŽÍT bude i v tomto roce MOTIVOVAT, INSPIROVAT a PODPOROVAT! Vás všechny – nadšené učitelé, rodiče a studenty pedagogických fakult, kterým není vzdělávání našich dětí jedno!

Přemýšlela jsem, jaké předsevzetí bych si pro tento projekt a pro mě osobně pro rok 2019 dala, ale rozhodla jsem se, že předsevzetí nebudou nutná! Budu se i nadále snažit sebevzdělávat, inspirovat se Vámi a také se budu  snažit o změnu v českém školství. Minulý rok jsem mnohdy slyšela, jak nerealný je toto cíl. Jak je to sice krásná myšlenka, leč neproveditelná. Co je však mnohem důležitější, že pro mě tento cíl nereálný není, já tomu věřím. Neříkám, že dokážu změnit vše, ale už pouhé zamyšlení učitelů nad svou prací, motivace do dalšího dne ve škole, výuka plná nápadů a kreativity, úsměvy dětí a radost z nových poznatků, mě žene stále dopředu. 

V roce 2018 jsem navštívila několik škol, setkala se s některými z Vás, kteří mě sledujete a podporujete. Moc děkuji za Vaše zpětné vazby, jste můj hnací motor a jsem velice ráda, že jsem mohla přispět svými nápady ve Vaší výuce  a  inspirovat Vás k další práci plné nápadů!

Co Tě čeká v roce 2019 na stránkách UČIT A ŽÍT?

NOVÁ INSPIRACE

Nové nápady, pracovní listy pro kreativní výuku, tipy na skvělé pomůcky, knihy, rady začínajícím učitelům a vše týkající se dětí mladšího školního věku.

ROZHOVORY S ODBORNÍKY Z PRAXE 

Tyto rozhovory mě vždy hodně zajímaly a jsem vděčná, že i já Vám mohu  přenést letité zkušenosti odborníků, kteří nás mohou obohatit svými názory a prostřehy týkající se vzdělávání. 

NOVINKY ZE ZAHRANIČÍ

Jelikož žiji v zahraničí i letos mě čekájí návštěvy místních škol, konference a nové postřehy ve výuce, které bych Vám ráda představila prostřednicvím nových článků a videí na youtube.

ŽÍT – NOVÁ SLOŽKA 

Tato složka bude můj osobní blog, ve kterém najdete různé tipy na cestování a mé zkušeností s životem v USA. Bude to snad příjemný relax a druhá stránka UČIT A ŽÍT.

JSEM VELICE ZVĚDAVÁ, A PROTO SE VÁS PTÁM:

CO BY SE VÁM KONKRÉTNĚ HODILO DO VÝUKY?

PREFERUJETE INSPIRACI V PODOBĚ PRACOVNÍCH LISTŮ? NEBO RADĚJI ČLÁNKY A ROZHOVORY?

ZAJÍMÁ VÁS ROZHOVOR S KONKRÉTNÍM ODBORNÍKEM?

CHCETE SE DOZVĚTE VÍCE INFORMACÍ O NĚJAKÉ METODĚ…?Kde všude mě najdete? Své otázky můžeš napsat zde do komentářů či  na FACEBOOK nebo INSTAGRAM .

Přeji Vám nádherný leden a těším se na další setkání, ať už prostřednictvím sociálních sítí či přímo u Vás ve třídě.

Lucka