AŤ TI NIC NEUNIKNE – jak se tady správně zorientovat!

Jak už jsem naznačovala v předchozím článku, tak tento web vzniká jako podpora učitelům, rodičům a všem, kteří chtějí najít inspiraci, vzdělat se novými metodami či přiblížit stávající, objevit rady na jednom místě a nechtějí trávit hodiny hledáním, hledáním, hledáním… Rádi si užíváte svůj volný čas a žijete naplno. Tento blog je především o tom, jak kreativně, zábavně učit a nezbláznit se z toho.:) Pro lepší orientaci, čti dál.:)

Učit a žít je první ze tří velkých záložek, kde najdete mé osobní pohledy na učitelskou problematiku, mou inspiraci pro práci, tipy na cestování a užívání si života naplno.

Pokud jsi UČITEL, otevíráš záložku v menu pro učitele :), kde najdeš další záložky, které jsou rozděleny dle různých témat pro lepší přehlednost. Také můžeš každý den sledovat facebook nebo instagram, který ti přináší rychle tipy na výuku, nápady všeho druhu. Vždy ráno před tvou prací se můžeš inspirovat bez velkých příprav. Jak mně najdeš na fb, instagramu, pinterestu, youtube nebo twitteru? Samozřejmě pod názvem ucitazit :)!!

Jsi rodič? Tak tady můžeš najít různé nápady, jak trávit společný čas s dětmi. Pomůcky, které mohou tvé děti rozvíjet. Vysvětlení metod, podle kterých se Tvé dítě může vzdělávat ve škole a jejich výhody či nevýhody. Tipy na knihy, dárky pro děti,Vás a třeba i pro Vaše milé paní učitelky.

BLOG – co je psáno, to je dáno… Nové články, které Tě mohou motivovat, podporovat, poučit, inspirovat, posouvat dál ve Tvé práci… Potřebuješ rady jako začínající učitel? Nevíš si rady s výzdobou třídy? Zajímá Tě třídní management… to vše i více si přečteš na tomto blogu. Ale nejen články týkající se pouze práci. Nezapomínej i na svůj osobní život. Člověk, který je spokojený sám se sebou, se svým životem, zrelaxovaný, tak právě ten je nejlépe podporujícím učitelem, a proto zde můžeš najít články, které tě mohou i pobavit a nakopnout v užívání si života naplno.

YOUTUBE VIDEA – videa, která Tě budou bavit a přiblíží Ti život učitelky… Zajímá tě, jak vypadá třída s nejrůznějšími vychytávkami… Kde se inspirují já? Co mě baví a naplňuje… Je pro tebe lepší pustit si video a jen relaxovat? Není lepší způsob než youtube:)!

INSTAGRAM, FACEBOOK = inspirace každý den – rychlé nápady, pro každodenní činnosti bez velkých příprav!Sleduj, sdílej, komentuj, ptej se… aktuálně budeš  mít nápady jako na stříbrném podnose…